دست نوشته های خودم

همه درددلها ، حرفها و یادداشتهای خودم …
چه خبرا ؟
نویسنده:
۲۶ دی ۸۸

خوب من بعد از چندین روز درگیری خفن با پروژه خفن و مریضی و مشکلات عجیب دیگه و نابود شدن هاستینگ و مشتری های عصبانی و … برگشتم.
پروژه در درست اقدام با تلاش فراوان در آستانه نصب بر روی سیستم مشتری قرار گرفته و به نظر نمیاد مشکلی داشته باشه ! امروز قراره به شدت بره زیر بار حدود ۶ ساعت مداوم که مهدی هم تو انجام تست کیس ها کمک خواهد کرد. خیلی رو این پروژه امیدوارم ! هر چند بزرگ و خفن بود ولی خیلی بهش امیدوارم. به نظر میاد که مشکلی نخواهد داشت.
هارد یکی از سرورهای لینوکس ( هاست لینوکس ) چند روز پیش سوخت، در عین ناباوری ! از اون بدتر اسکریپت بک آپ کار نکرده بود ! حسابی اوضاع بدی بود ! هنوزم یکی از مشتریها تصمیم داره شکایت کنه ! تا ببینیم چی میشه ! البته حقم داره.
از همه بدتر این بود که نمی رسیدم به وبلاگ دوستان سر بزنم ، و از طرفی توایتر عزییییییییییزم رو به روز نمی کردم.
تو این چند روز اوضاع سیاسی خیلی جالب بوده ! از طرفی اطاعت اومد تو تلویزیون و بخش اندکی از صحبتهایی که ماه ها توسط تلویزیون دولتی تمپ سانسور میشد رو بیان کرد. نماینده راستی ها و احمدی نژاد ها هم به شدت این کلمات بی اززش فتنه ، آشوب ، اغتشاش ، اسراییل ، آمریکا و استکبار رو بیان می کنند و طفره میرند ! آقا سوال یک چیزه : رای ما کو ؟ مثل آدم اگر جواب میدادین الان اینجوری نبود و تاج و تختتون هم سرجاش بود .
دلم واسه کوه ، دوچرخه سواری ، شنا ، پیاده روی خوب و از همه مهمتر کتاب تنگ شده شدید ! شدید شدید ! ۳ تا کتاب نیمه کاره دارم.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

2 پیام برای چه خبرا ؟

 1. سلام مصطفی جون
  ۱- پروژه رو که امشب ردیفش می کنیم
  ۲- سرور لینوکست که نابود شد چندتا از پست های وبلاگ من هم نابود شده. می خوام ازت شکایت کنم D:
  ۳- مناظره تلویزیون رو هم دیدم خیلی باحال بود. البته هر دو طرف حرفهایی برایگفتن داشتن
  ۴- عکس این خانومه که داره کتاب می خونه خیلی قشنگه

 2. admin گفت:

  خواهش میکنم مهدی جان
  لطف داری شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *